Posts Categorized: Блог

10 креативни идеи за правење саксии

Летото е во полн ек, и се чини дека навистина не може да биде поисполнето со разни цветови, миризби, природни декорации…

Но ако сте од оние кои секогаш сакаат повеќе од летната магија, без разлика дали живеете во куќа со двор или стан, или пак можеби поседувате викендица надвор од градот, секогаш изгледа дека може да се направи повеќе.

Прочитај го целиот пост »